Филтри -

Автодигалки MAN

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

132 огласа: Автодигалки MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 10.5 м Капацитет на крајот на стрелата 5.5 т
Година Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
46.800 €
Носивост 11645 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-05 Километража 529049 км Сила
Германија, Salzgitter
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 20.5 м
Година 2009 Километража 500000 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на кран Atlas Модел AK 60.1 A4 Дофат на стрела 7.2 м Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2001 Километража 568368 км Сила
Полска, Kroczyce
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 12001 EH
Година 2008 Километража 355000 км Сила
Полска, Zgorzelec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5300 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 41 м
Година 2015 Километража 256566 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Носивост 7700 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 356169 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Носивост 8060 кг Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 23 м
Година 2006 Километража 318081 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Носивост 19265 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 388040 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Носивост 8380 кг Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 25 м
Година 2005 Километража 313368 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел X-Hipro 182 E-5
Година 2015 Километража 355426 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
76.400 € Без ДДВ
Носивост 15105 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB 166 E-2 HIDUO
Година 2014 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Носивост 16100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB 166 E-2 HIDUO Макара макара
Година 2012 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.300 € Без ДДВ
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB XS 166 HIDUO
Година 2013 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.800 € Без ДДВ
Носивост 16010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB XS 166 HIDUO
Година 2013 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.300 € Без ДДВ
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB XS 166 HIDUO Макара макара
Година 2013 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
автодигалка Böcker AK 35/3000 на шасија MAN TGL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Böcker Модел AK 35/3000
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 21502 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Капацитет на крајот на стрелата 1800 т
Година 2012 Километража 623339 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Година 2002 Километража 265000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19096 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 555615 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
91.000 €
Носивост 12925 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 217831 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Суспензија торзиона Марка на кран Faun Модел Hk028 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т Противтежа 5 кг
Година 1992 Километража 195000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 32.6 м
Година 2010 Километража 37583 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11730 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 365475 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Година 2010 Километража 275000 км Сила
Холандија, Overpelt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се