Филтри -

Автодигалки Zoomlion

Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

367 огласа: Автодигалки Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 42 м Противтежа 50000 кг
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QAY260V733 Противтежа 89000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина, 长沙市
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC800V552
Година 12/2017 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Модел QY50V
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
133.000 US$ EUR ≈ 122.700 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 7500 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Модел QY70V
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZLJ5333JQZ25V
Година 05/2019 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.000 €
Носивост 1300000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 72000 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC251V Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 8 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Модел QY50D
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на кран ZOOMLION-MAZ Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 9 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 10 т Брзина на подигање на товар 85 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 04/2021 Километража 1860 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ztc800v
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 6 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY25V5F
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC251 Висина на подигање 49.3 м Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 04/2021 Километража 1500 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
164.200 € BRL 920.000 R$
Носивост 75000 кг Висина на подигање 60 м
Година 2012 Километража 38785 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
196.300 € BRL 1.100.000 R$
Носивост 75000 кг
Година 2013 Километража 28431 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
112.400 € BRL 630.000 R$
Носивост 70000 кг
Година 2006 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
32.120 € BRL 180.000 R$
Носивост 32000 кг
Година 2006 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Al Ain
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QAY350 Висина на подигање 76 м Брзина на подигање на товар 25 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2015 Километража 3000 км Сила
Кина
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QYA350 Висина на подигање 69.3 м Дофат на стрела 12.5 м Дофаќач 20.9 м Капацитет на крајот на стрелата 10 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч Противтежа 90000 кг
Година 06/2016 Километража 2600 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 220000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ztc220 Висина на подигање 69.3 м Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 15.3 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч Противтежа 80000 кг
Година 01/2021 Километража 1980 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC1100 Висина на подигање 81 м Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 03/2021 Километража 1500 км Сила
Кина
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи