Филтри -

Автодигалки XCMG

Резултати од пребарување: 949 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

949 огласа: Автодигалки XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.130 €
Марка на кран XCMG Модел QY50K Висина на подигање 42 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/2010 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 57 м
Година 02/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел XCMG QY70KC Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2021 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Година 2015 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Модел QY100K 100T used crane Висина на подигање 51 м Дофаќач 51 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Противтежа 21 кг
Година 02/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 62.800 €
Носивост 50000 кг Модел QY50K Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 18 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 20 м/мин Брзина 50 км/ч Противтежа 18000 кг
Година 02/2016 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 74.630 €
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY70K-1 Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч Противтежа 63502 кг
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY70K Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч Противтежа 63502 кг
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
автодигалка XCMG QY 25 K
1
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 186.600 €
Носивост 25000 кг Висина на подигање 42 м
Година 2018 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.160 €
Носивост 50000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY50KC Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.130 €
Носивост 42000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY50K Висина на подигање 55.8 м Дофаќач 55.8 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на кран XCMG Висина на подигање 67 м Дофаќач 67 м Противтежа 75000 кг
Година 2010 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.120 €
Носивост 50000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 50 м Противтежа 38000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина, Anyang, HeNan Province
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.580 €
Носивост 50000 кг Марка на кран XCMG Модел QY50K Висина на подигање 50 м Брзина 80 км/ч Противтежа 38000 кг
Година 07/2011 Километража Сила
Кина, Anyang, HeNan Province
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.050 €
Носивост 80000 кг Евро Euro 4 Марка на кран XCMG Модел QY80K Висина на подигање 50 м
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Anyang, HeNan Province
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 80.090 €
Година 05/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран XCMG Модел XCT25L5 Висина на подигање 25 м Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 01/2019 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.580 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY25K5-1 Висина на подигање 39 м Дофаќач 39 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 80 км/ч Противтежа 25000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY25K5-1 Висина на подигање 39 м Дофаќач 39 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 80 км/ч Противтежа 25000 кг
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 62 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч Противтежа 9500 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
715.000 US$ EUR ≈ 650.700 €
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран XCMG Модел QY25K5-1 Висина на подигање 39 м Дофаќач 39 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 80 км/ч Противтежа 25000 кг
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 949 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се