Филтри -

Автодигалки Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

120 огласа: Автодигалки Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 70 м
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC700V Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC700V Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
25.950 €
Носивост 9810 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 589468 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10390 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 303791 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Носивост 6720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел Fassi F155A.0.22 E-Active Капацитет на крајот на стрелата 6.16 т
Година 2020 Километража 90000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB 177 K PRO / HIPRO Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел HIAB X-HIDUO 138 E-2
Година 2018 Километража 580000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
88.400 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB 177 K PRO / HIPRO
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
163.800 € SEK 1.895.000 SEK
Носивост 14285 кг Евро Euro 6
Година Километража 63000 км Сила
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на кран Palfinger Sany Модел PK18 Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 15 м
Година 2013-03 Километража 408562 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
247.500 €
Носивост 14625 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-03-08 Километража 1181 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Носивост 11840 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Atlas Модел 165.2E
Година 2017 Километража 550000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Носивост 12650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05-19 Километража 392412 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Носивост 11080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-01-07 Километража 659408 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Носивост 9630 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-05-27 Километража 547208 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 118057 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 12950 кг Суспензија пружина/пневматски Модел Serie 14.023
Година 01/1992 Километража 614637 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
136.000 €
Носивост 14175 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 105992 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 7480 кг Евро Euro 1
Година 1987 Километража 683743 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12280 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 704286 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 216848 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
37.550 €
Носивост 12205 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-11 Километража 418986 км Сила
Германија, Salzgitter
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се