Филтри -

Автодигалки Volvo

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

144 огласа: Автодигалки Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10106 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Висина на подигање 102.15 м
Година 04/2023 Километража 81298 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 18670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-20 Километража 637639 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Носивост 5065 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-02-15 Километража 301054 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
169.750 € Без ДДВ
Носивост 13400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2015 Километража 454253 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Модел 60 tons crane
Година 08/1991 Километража 555330 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
153.000 € Без ДДВ
Носивост 11345 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09-21 Километража 166643 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
27.430 € SEK 319.000 SEK
Година Километража 550000 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Носивост 9840 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-10-22 Километража 383727 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Носивост 18375 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 269891 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
197.250 € Без ДДВ
Носивост 18375 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 269891 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
11.570 € PLN 49.500 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 13000
Година 2000 Километража 500000 км Сила
Полска, Pawłów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2002 Километража 426033 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Носивост 10405 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 129769 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Носивост 12245 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 191324 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10880 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01-02 Километража 118982 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Носивост 11725 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 37218 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција 42,99 € SEK 500 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Våxtorp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2014 Километража 459404 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел F1650RA.2.28 XHE-DYNAMIC + JIB L816 Висина на подигање 35.5 м
Година 2018-10-22 Километража 175499 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Модел PK 9001
Година 01/1999 Километража 474948 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел F99RA.2.28 XHE-DYNAMIC + JIB L616 Висина на подигање 35.8 м
Година 2016-07-28 Километража 170887 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Носивост 13724 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Висина на подигање 2.2 м
Година 2017-07-20 Километража 366005 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 7475 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 473398 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16945 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2012 Километража 435922 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
65.750 € Без ДДВ
Носивост 18223 кг Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 611084 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи