Филтри -

Портални кранови

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

62 огласа: Портални кранови

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 80000 кг
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
188.000 € NOK 2.200.000 NOK
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
188.000 € NOK 2.200.000 NOK
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг
Година 1986 Километража Сила
Унгарија
портален кран GH портален кран GH портален кран GH
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 170140 кг Тип двогредна Висина на подигање 18.6 м
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство
портален кран Enerpac HSP800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 380000 кг Висина на подигање 9.8 м Брзина на подигање на товар 0.08 м/мин
Година 2007 Километража Сила
Турција
аукција 500 €
Година Километража Сила
Холандија, Dordrecht
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 01/2022 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10001.7 кг Висина на подигање 7.001256 м
Година 09/2023 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 39997.8 кг Висина на подигање 39.98976 м Брзина на подигање на товар 3 м/мин
Година 09/2023 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2023 Километража Сила
Турција
портален кран Mobilift TE/40 портален кран Mobilift TE/40
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Lancs
портален кран Cimolai MST20 портален кран Cimolai MST20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Lancs
портален кран Cimolai MST60 портален кран Cimolai MST60 портален кран Cimolai MST60
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Lancs
портален кран KMS16 портален кран KMS16
2
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Висина на подигање 14 м
Година 2017 Километража Сила
Португалија, Aveiro
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Висина на подигање 9 м
Година 2017 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
портален кран MOBILIFT TE 40
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18143.7 кг Висина на подигање 4.2672 м
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 20000 кг Висина на подигање 1.8 м Брзина на подигање на товар 3.57 м/мин
Година 03/2018 Километража 99 м/ч Сила
Турција, ANKARA/MACUNKÖY
портален кран Cimolai MST60 портален кран Cimolai MST60 портален кран Cimolai MST60
3
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Носивост 60000 кг Тип двогредна Висина на подигање 17.6 м
Година 2018 Километража 400 м/ч Сила
Турција, ANKARA/MACUNKÖY
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2018 Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Тип едногредна Висина на подигање 10 м
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство
аукција 2.500 €
Година Километража Сила
Холандија, Goor
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 500 €
Година Километража Сила
Холандија, Dordrecht
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 11 м
Година 2010 Километража Сила
Полска, Lubin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи