Филтри -

Автодигалки Tadano

Резултати од пребарување: 263 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

263 огласа: Автодигалки Tadano

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Марка на кран Tadano Модел GT350T Висина на подигање 35 м
Година 06/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 34999.2 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на кран Tadano Модел GR350 xl Висина на подигање 33.9852 м Дофат на стрела 28.4988 м Дофаќач 7.251192 м Капацитет на крајот на стрелата 8.4 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин Брзина 49.9978 км/ч Противтежа 2379 кг Макара макара
Година 07/2015 Километража 3500 м/ч Сила
Израел, Haifa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 84.480 €
Носивост 30 кг Суспензија хидраулично Марка на кран Tadano Модел TR300 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 28.4 м Дофаќач 12.6 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т Брзина 40 км/ч Макара макара
Година 1996 Километража 26000 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 30000 кг Марка на кран Tadano Висина на подигање 34 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Марка на кран Tadano Висина на подигање 41 м Брзина 50 км/ч Противтежа 30000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 21000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
79.800 US$ EUR ≈ 74.910 €
Носивост 30000 кг
Година 2020 Километража 880 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 75.100 €
Носивост 25000 кг Марка на кран Tadano Модел GR 250N
Година 2020 Километража 930 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 16500 км Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 6724 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Висина на подигање 31 м
Година 2005 Километража 6721 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Tadano
Година 2000 Километража 107827 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг
Година 2004 Километража 97149 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 33115 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Носивост 1075 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 35611 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 103.300 €
Носивост 45000 кг Евро Euro 5 Марка на кран Tadano Модел TR 450 XL Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.8 т
Година 12/2002 Километража 8500 м/ч Сила
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
70.600 € Без ДДВ
Година 1999-01 Километража Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 263 огласа
Прикажи
Претплати се