Филтри -

Автодигалки Kato

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

181 огласа: Автодигалки Kato

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
аукција 845,60 € NOK 10.000 NOK
Носивост 20000 кг
Година 1985 Километража Сила
Норвешка, Vestby
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 26 м Брзина 57 км/ч
Година 2008 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Модел NK250E Висина на подигање 26 м Брзина 65 км/ч
Година 2014 Километража 55000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Висина на подигање 42 м
Година 2018 Километража 250000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Висина на подигање 38 м
Година 2012 Километража 120000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран Kato Модел SS500 Висина на подигање 42 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 60 км/ч
Година 02/2006 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 32 м Дофаќач 19 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/1999 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
62.999 US$ EUR ≈ 57.850 €
Носивост 80000 кг Марка на кран Kato Модел NK-800 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 31 м Дофаќач 43 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
124.888 US$ EUR ≈ 114.700 €
Носивост 120000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 53 м Капацитет на крајот на стрелата 120 т
Година 2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.100 US$ EUR ≈ 26.720 €
Носивост 250000 кг Марка на кран Kato Модел SR-250 Висина на подигање 32 м
Година 1997 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 78965 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 127295 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 78964 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 71588 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран Kato Модел NK500E Висина на подигање 43 м Дофаќач 18 м
Година 02/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран KS Модел NK500-III Висина на подигање 40.6 м Дофаќач 15 м
Година 07/1996 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 23.5 м Дофаќач 29 м
Година 1996 Километража 95720 км Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран Kato Модел NK400 Капацитет на крајот на стрелата 40 т Брзина 80 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран Kato Модел NK250 Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 80 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 16646 км Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи