Филтри -

Автодигалки Demag

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

132 огласа: Автодигалки Demag

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Demag AC 130-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 59.8 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2019 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 34153 км Сила
Холандија, Vierpolders
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Demag AC 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Bålsta
автодигалка Demag AC 500 автодигалка Demag AC 500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 2005 Километража 137000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Модел AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 04/2003 Километража 89000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м Противтежа 10000 кг
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м Противтежа 5500 кг
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м
Година 2008 Километража 173000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м Противтежа 5500 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
357.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м Противтежа 40400 кг
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 60000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 78500 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел DEMAG CITY AC40/1 Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1974 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC40-1 Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 28 м Дофаќач 31.2 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т Противтежа 5400 кг
Година 02/2011 Километража 57110 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на подигање 40 м Дофаќач 17.6 м Противтежа 9000 кг
Година 10/1996 Километража 114000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Модел AC 500-2 Висина на подигање 146 м Дофаќач 56 м Противтежа 180000 кг
Година 2009 Километража 45400 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 17 м
Година 1989 Километража Сила
Полска
автодигалка Demag AC 120-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел Demag AC 120-1 Висина на подигање 60 м Дофаќач 17 м Противтежа 40400 кг
Година 2007 Километража 190000 км Сила
Германија, Schrobenhausen
нови автодигалка Demag AC60-3
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка Demag AC100-4L нови автодигалка Demag AC100-4L
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Суспензија хидраулично Модел AC100-4L Дофат на стрела 59.4 м Дофаќач 22.3 м
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка Demag AC 80-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел Mobile Crane Висина на подигање 17.6 м Дофаќач 50 м Противтежа 18000 кг
Година 2011 Километража 150000 км Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Модел AC 25 Висина на подигање 25 м Брзина 80 км/ч
Година 1999 Километража 76000 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи