Филтри -

Автодигалки Terex

Резултати од пребарување: 185 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

185 огласа: Автодигалки Terex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Terex TC 40 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 37.5 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2008 Километража 127000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг Висина на подигање 60 м Дофаќач 33 м Противтежа 39 кг Макара макара
Година 2006 Километража 195000 км Сила
Полска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
987.100 € PLN 4.200.000 PLN
Година 2011 Километража 12569 км Сила
Полска, Osielsko
автодигалка Terex AC 55-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2019 Километража 65000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 25 м
Година Километража 9192 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
91.950 € Без ДДВ
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т Брзина 35 км/ч
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Дофат на стрела 30.9 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
автодигалка Terex A300 автодигалка Terex A300 автодигалка Terex A300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 24 м Противтежа 24 кг Макара макара
Година 2006 Километража 3456 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Terex RC40 автодигалка Terex RC40 автодигалка Terex RC40
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 7938 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 33500 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 117594 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
137.000 € SEK 1.575.000 SEK
Година Километража 7600 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
автодигалка Terex Grúa autopropulsada, telescópica / hidráulica
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Мексико, Guadalajara
автодигалка Terex A 600
1
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Година 2006 Километража 4600 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 95199 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
автодигалка Terex  Demag AC 250-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел DEMAG Дофат на стрела 70 м Дофаќач 21 м Противтежа 70200 кг
Година 2018 Километража 39000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
автодигалка Terex Demag AC 250-5
1
Контактирајте го продавачот
995.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 13100 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
нови автодигалка Terex TRT 90 нови автодигалка Terex TRT 90 нови автодигалка Terex TRT 90
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
800.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 90000 кг Евро Euro 3 Модел Terex TRT 90 Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т Брзина на подигање на товар 152 м/мин Брзина 30 км/ч Противтежа 10000 кг
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
автодигалка Terex AC 60 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 44 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2008 Километража 80000 км Сила
Холандија
автодигалка Terex Demag AC 25 автодигалка Terex Demag AC 25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг
Година 2014 Километража 23000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран CF Модел TTC070G Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 185 огласа
Прикажи