Филтри -

Автодигалки Liebherr

Резултати од пребарување: 704 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

704 огласа: Автодигалки Liebherr

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Liebherr Модел LTM 1250-6.1 Висина на подигање 72 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 42 м Брзина 80 км/ч Противтежа 97500 кг Макара макара
Година 2009 Километража 49245 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Носивост 160000 кг Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Противтежа 50000 кг Макара макара
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
автодигалка Liebherr LTM 1040 2.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т Брзина 80 км/ч Противтежа 6500 кг Макара макара
Година 2006 Километража 72000 км Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 21000 кг Макара макара
Година 2015 Километража 64205 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
335.000 US$ EUR ≈ 308.800 €
Година 2004 Километража 8369 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг
Година 06/1996 Километража Сила
Литванија, Plungė
автодигалка Liebherr LTM 1090/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на подигање 71 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т Брзина 80 км/ч
Година 2000 Километража 96000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 35000 кг Марка на кран Liebherr Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 84235 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на подигање 60 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т Противтежа 12000 кг
Година 2001 Километража 118000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 35000 кг Марка на кран Liebherr Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 8.6 м
Година 2002 Километража 94738 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 14000 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м
Година 2016 Километража 60951 км Сила
Холандија, Vierpolders
автодигалка Liebherr LTM 1250 6.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на подигање 94 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т Брзина 80 км/ч Противтежа 97500 кг Макара макара
Година 2006 Километража 65000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т Противтежа 5500 кг Макара макара
Година 2002 Километража 107629 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 281759 км Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 78679 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 74000 км Сила
Шведска, Bålsta
автодигалка Liebherr LTM 1400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 23528 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Liebherr Модел LTM 1250-6.1 Висина на подигање 72 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 42 м Брзина 80 км/ч Противтежа 97500 кг Макара макара
Година 2009 Километража 49245 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
автодигалка Liebherr LTF 1045 - 4.1 на шасија Volvo FM 480 Liebherr LTF 1045, 2009 year автодигалка Liebherr LTF 1045 - 4.1 на шасија Volvo FM 480 Liebherr LTF 1045, 2009 year
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на кран Liebherr Модел LTF 1045 - 4.1 Дофаќач 10 м
Година 2009 Километража 284800 км Сила
Полска, Ozimek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30.2 м Дофаќач 45 м Капацитет на крајот на стрелата 2.2 т
Година 2018 Километража 71550 км Сила
Германија, Biberach an der Riss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Liebherr Модел MK 88 Висина на подигање 30.2 м Дофат на стрела 90 м Дофаќач 45 м Капацитет на крајот на стрелата 2.05 т Противтежа 48000 кг
Година 2010 Километража 90580 км Сила
Германија, Biberach an der Riss
автодигалка Liebherr LTM 1050-3.1, Jib, 2010, Good Condition
1
Контактирајте го продавачот
198.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Liebherr Дофат на стрела 38 м Противтежа 9000 кг
Година 2010 Километража 106000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 90152 км Сила
Германија, Wildeshausen
автодигалка Liebherr LTM 1050-3.1,YOM 2012, +JIB ,For Sale автодигалка Liebherr LTM 1050-3.1,YOM 2012, +JIB ,For Sale
2
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Носивост 50000 кг Суспензија хидраулично Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м Противтежа 10000 кг
Година 2012 Километража 90000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 122600 км Сила
Германија, Wildeshausen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 704 огласа
Прикажи