Багер гасеничар Caterpillar 317

PDF
багер гасеничар Caterpillar 317
багер гасеничар Caterpillar 317
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 2
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 3
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 4
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 5
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 6
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 7
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 8
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 9
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 10
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 11
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 12
багер гасеничар Caterpillar 317 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
17.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  317
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  1998
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  DJ34840
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 317BL 18.000 € Багер гасеничар 1998 13921 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar 325LN 25.000 € Багер гасеничар 1995 Полска, Lubartów
Caterpillar 325LN 25.000 € Багер гасеничар 1994 Полска, Lubartów
Caterpillar 330BL цена на барање Багер гасеничар 1996 Полска
Daewoo SL290LCV 19.000 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów