Филтри -

Пловни багери

Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

182 огласа: Пловни багери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Feldkirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 40 м Начини на орање глодачки
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 3000
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 15 м Висина за истовар 50 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 2000/63-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 2000/63-ГР
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 12 м Висина за истовар 63 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-Ф-Э нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-Ф-Э
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 20 м Начини на орање глодачки
Година Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-ГР-Ф-К нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-ГР-Ф-К
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 17 м Висина за истовар 40 м Начини на орање глодачки
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Херсон
Контактирајте го продавачот
5 US$ EUR ≈ 4,60 €
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 25 м Начини на орање глодачки
Година Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 1600/25-Ф-К
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 18 м Висина за истовар 25 м Начини на орање глодачки
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 18 м Висина за истовар 40 м Начини на орање глодачки
Година Километража Сила
Украина, Херсон
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м
Година Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР
2
Контактирајте го продавачот
7 US$ EUR ≈ 6,44 €
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година Километража Сила
Украина, Херсон
пловен багер NSS Земснаряд НСС 160/30-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 160/30-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 160/30-Ф
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 30 м Начини на орање глодачки
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Херсон
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 20 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 60/30-Д-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 60/30-Д-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 60/30-Д-ГР
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 5 м Висина за истовар 30 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 160
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 7 м Висина за истовар 35 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Херсон
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 7 м Висина за истовар 20 м
Година Километража 2450 м/ч Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 600/40-ГР
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-Ф-ГР в НАЛИЧИИ
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 7 м Висина за истовар 40 м Начини на орање глодачки
Година Километража Сила
Украина, Херсон
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м
Година Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 1600/25- ГР-Ф нови пловен багер NSS Земснаряд 1600/25- ГР-Ф нови пловен багер NSS Земснаряд 1600/25- ГР-Ф
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 15 м Висина за истовар 25 м Начини на орање глодачки
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS 160/30-Ф-ГР
1
Контактирајте го продавачот
65 €
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 30 м Начини на орање глодачки
Година Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS 800/40
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 40 м
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS 160/30-Ф
1
Контактирајте го продавачот
6 US$ EUR ≈ 5,52 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 30 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година Километража Сила
Украина, Херсон
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се