Багер гасеничар Caterpillar 325LN

PDF
багер гасеничар Caterpillar 325LN
багер гасеничар Caterpillar 325LN
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 2
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 3
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 4
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 5
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 6
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 7
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 8
багер гасеничар Caterpillar 325LN слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
25.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  325LN
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  1995
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  AJ36821
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 325LN 25.000 € Багер гасеничар 1994 Полска, Lubartów
Caterpillar 330BL цена на барање Багер гасеничар 1996 Полска
Caterpillar 317 17.000 € Багер гасеничар 1998 Полска, Lubartów
Caterpillar 317BL 18.000 € Багер гасеничар 1998 13921 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar 324DL 35.000 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów