Филтри -

Багери гасеничари JCB

Резултати од пребарување: 345 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

345 огласа: Багери гасеничари JCB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.400 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Horenychi
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 82.610 €
Година 2017 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2011 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 8600 м/ч Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 6975 м/ч Сила
Романија, Braşov
багер гасеничар JCB JS 240 багер гасеничар JCB JS 240 багер гасеничар JCB JS 240
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар JCB JS 330 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар JCB JS 330
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар JCB JS 330 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 8915 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4795 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.425 м Длабочина на копање 5425 мм Радиус на копање 8.52 м Висина за истовар 6.855 м
Година 02/2019 Километража 3122 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
39.710 € GBP 34.000 GBP
Година 2019 Километража 3388 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
13.250 €
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
48.500 € PLN 210.000 PLN
Година 2014 Километража 10250 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś Ełcka
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.020 €
Носивост 20000 кг
Година 01/2023 Километража 7 м/ч Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 3607 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 2019 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.62 м Длабочина на копање 6627 мм Радиус на копање 9.78 м Висина за истовар 7.95 м
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.06 м Радиус на копање 10.44 м Висина за истовар 7.29 м
Година 11/2015 Километража Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 345 огласа
Прикажи
Претплати се