Багер гасеничар Daewoo SL290LCV

PDF
багер гасеничар Daewoo SL290LCV
багер гасеничар Daewoo SL290LCV
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 2
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 3
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 4
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 5
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 6
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 7
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 8
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 9
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 10
багер гасеничар Daewoo SL290LCV слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
19.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Daewoo
Модел:  SL290LCV
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2000
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  QZ36331
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Daewoo SL 250LC-V 21.000 € Багер гасеничар 2001 Полска, Lubartów
Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar 317 17.000 € Багер гасеничар 1998 Полска, Lubartów
Caterpillar 317BL 18.000 € Багер гасеничар 1998 13921 м/ч Полска, Gdańsk