Филтри -

Уривање багери

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

63 огласа: Уривање багери, багери за рушење

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara, Yenimahalle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara, Yenimahalle
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara, Yenimahalle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara, Yenimahalle
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 12 м Радиус на копање 3.6 м Капацитет на хидраулична пумпа 380 бар
Година 01/2010 Километража 12700 м/ч Сила
Романија, Iași
уривање багер Liebherr 944 уривање багер Liebherr 944 уривање багер Liebherr 944
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 15000 м/ч Сила
Франција, Prunay-le-Gillon
уривање багер Komatsu уривање багер Komatsu уривање багер Komatsu
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Peest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8985 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 30 м Капацитет на хидраулична пумпа 200 бар
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
459.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 8490 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 12760 м/ч Сила
Германија, KI
Контактирајте го продавачот
388.950 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2020 Километража 3810 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.902 € SEK 45.000 SEK
Година 1988 Километража Сила
Шведска, Östergötland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Пирдоп
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 2250 м/ч Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1233 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
128.600 € CZK 3.249.000 CZK
Радиус на копање 28 м
Година 2007 Километража 13535 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 10340 мм
Година 02/2022 Километража 1200 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Santerno Ravenna (RA)
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 10500 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
79.950 € Без ДДВ
Година 01/2002 Километража 10689 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи