Багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V

PDF
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 2
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 3
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 4
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 5
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 6
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 7
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 8
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 9
багер гасеничар Daewoo SL 250LC-V слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
21.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Daewoo
Модел:  SL 250LC-V
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2001
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  ZB30560
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Daewoo SL290LCV 19.000 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Daewoo SL 220 N-V 23.500 € Багер гасеничар 2001 12500 м/ч Германија, Lemgo
Liebherr R 904 21.000 € Багер гасеничар 2001 11600 м/ч Полска, Gdańsk