Филтри -

Вакуум багери

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Вакуум багери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.980 € SEK 180.500 SEK
Носивост 10270 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Модел RSP ESE 32/10 DV-K
Година 2010 Километража 160000 км Сила
Полска, Niwy 8
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12000 м³
Година 2004 Километража 271000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
IVECO
42 ч.
аукција аукција
Година Километража 220261 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
585.000 €
Година 2021 Километража 5434 км Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел RSP ESE 6 RD 8000
Година 07/2021 Километража 21333 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 0.226535 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел RSP ESE 6 RD 8000
Година 07/2021 Километража 26555 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
Контактирајте го продавачот
16.760 € GBP 14.750 GBP
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 743827 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел RSP ESE 6 RD 8000
Година 07/2021 Километража 21330 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 0.226535 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел RSP ESE 6 RD 8000
Година 07/2021 Километража 26557 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел DINO 5 4A 14T 36000V
Година 2016-03-03 Километража 122085 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
189.900 € Без ДДВ
Зафатнина 8 м³ Модел MTS DINO 3
Година 2012 Километража 79100 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 0.226535 м³ Модел RSP
Година 2012 Километража 238984 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 0.339802 м³
Година 2014 Километража 231745 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 254000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел ESE 40/10-DV-K
Година 01/2011 Километража 112871 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
161.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10300 м³ Модел Larsen FlexVac 311
Година 2008 Километража 88160 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
196.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Модел MTS Mobile Tiefbau Saugsysteme GmbH / Dino-3
Година 03/2012 Километража 35000 км Сила
Литванија, Radikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 15 м³
Година 2004 Километража 168000 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
117.000 € Без ДДВ
Зафатнина 8 м³ Модел MTS DINO 3
Година 2008 Километража 183600 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Laizhou
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³ Модел Naaktgeboren Vacu-press 8000
Година 2006 Километража 175900 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.270 €
Година 1994 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
20.460 € GBP 18.000 GBP
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 150000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се