Филтри -

Багери со предниот лопата

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

68 огласа: Багери со предниот лопата, багери со челна корпа

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
29.240 € HUF 11.500.000 HUF
Година 03/2005 Километража 883 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
багер со предниот лопата Hitachi ZW180 багер со предниот лопата Hitachi ZW180
2
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 2195 м/ч Сила
Унгарија, Veszprem
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 1986 Километража Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
18.100 US$ EUR ≈ 16.690 €
Длабочина на копање 5.06 м Длабочина на копање 5060 мм Радиус на копање 7.73 м Висина за истовар 5.65 м Капацитет на лопата 0.48 м³
Година 2017 Километража 4900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
68.901 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 11087 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 15500 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.470 €
Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 6710 мм Радиус на копање 5.7 м Висина за истовар 9.84 м Капацитет на лопата 0.8 м³
Година 2017 Километража 7500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
69.300 US$ EUR ≈ 63.880 €
Длабочина на копање 6.63 м Длабочина на копање 6630 мм Радиус на копање 9770 м Висина за истовар 6.58 м Ширина на стаза 2380 мм Капацитет на лопата 1 м³
Година 2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Капацитет на лопата 5 м³
Година Километража Сила
Бугарија, BURGAZ
багер со предниот лопата Demag H65
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.480 €
Длабочина на копање 6.73 м Длабочина на копање 6730 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 9.45 м Капацитет на лопата 0.9 м³
Година 2018 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.260 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7500 мм Радиус на копање 10.82 м Ширина на стаза 600 мм Капацитет на лопата 1.38 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 1990 Километража 8860 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.670 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.22 м Ширина на стаза 600 мм Капацитет на лопата 0.24 м³
Година 2022 Километража 419 м/ч Сила
Кина, Hefei City
багер со предниот лопата Demag H55
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.8 м Радиус на копање 9.2 м Ширина на стаза 600 мм
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.290 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.38 м Ширина на стаза 600 мм Капацитет на лопата 0.28 м³
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.360 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.5 м Радиус на копање 8.2 м Ширина на стаза 600 мм Капацитет на лопата 0.53 м³
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.86 м Радиус на копање 5.9 м Ширина на стаза 600 мм
Година 2022 Километража 571 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.670 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.3 м Ширина на стаза 600 мм
Година 2021 Километража 713 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.980 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.9 м Висина за истовар 5.8 м Ширина на стаза 300 мм
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
12.999 US$ EUR ≈ 11.980 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.99 м Радиус на копање 6 м Ширина на стаза 400 мм Капацитет на лопата 0.16 м³
Година 2023 Километража 247 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6700 мм Ширина на стаза 600 мм Капацитет на лопата 1.1 м³
Година 2021 Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 1998 Километража 3331 м/ч Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи