Филтри -

Багери амфибии

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Багери амфибии

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.960 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 10 м Длабочина на копање 1000 мм Висина за истовар 8 м Начини на орање утоварна лопата
Година 02/2019 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.200 €
Година 07/2012 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер амфибија Komatsu PC220-6 багер амфибија Komatsu PC220-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 9 м Висина за истовар 7 м Начини на орање утоварна лопата
Година 2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Финска, Maaninka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6500 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 14 м Длабочина на копање 666 мм Висина за истовар 18 м Начини на орање утоварна лопата
Година 04/2016 Километража 260 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.510 €
Година 2018 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
83.800 US$ EUR ≈ 77.280 €
Евро Euro 3 Начини на орање утоварна лопата
Година 2017 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.480 €
Евро Euro 3
Година Километража 7900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Начини на орање утоварна лопата
Година 05/2006 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 10 м Длабочина на копање 10000 мм Висина за истовар 8 м Начини на орање утоварна лопата
Година 01/2020 Километража 3800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Длабочина на копање 1 м Висина за истовар 1 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Начини на орање утоварна лопата
Година 02/2022 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2022 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2022 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Pullach
багер амфибија Komatsu PC200-6 багер амфибија Komatsu PC200-6 багер амфибија Komatsu PC200-6
3
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 36.700 €
Длабочина на копање 9 м
Година 2012 Километража 4663 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се