Багер гасеничар Caterpillar 320BL

PDF
багер гасеничар Caterpillar 320BL
багер гасеничар Caterpillar 320BL
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 2
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 3
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 4
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 5
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 6
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 7
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 8
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 9
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 10
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 11
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 12
багер гасеничар Caterpillar 320BL слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
31.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  320BL
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2000
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  MN34969
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 317 17.000 € Багер гасеничар 1998 Полска, Lubartów
Caterpillar 315CL 17.000 € Багер гасеничар 2003 Полска, Lubartów
Caterpillar 317BL 18.000 € Багер гасеничар 1998 13921 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 320L 22.000 € Багер гасеничар 1995 Полска, Lubartów