Филтри -

Багери со долги стрели

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

89 огласа: Багери со долги стрели

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Радиус на копање 16 м
Година 04/2012 Километража 14600 м/ч Сила
Литванија, Gudeliai
Контактирајте го продавачот
133.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2019 Километража 4324 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер со долга стрела Hitachi 18m ,21m,26m багер со долга стрела Hitachi 18m ,21m,26m
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Длабочина на копање 18 м
Година 2015 Километража 3210 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Радиус на копање 18 м
Година 04/2013 Километража 13100 м/ч Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.780 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 15 м Длабочина на копање 15000 мм Радиус на копање 10 м
Година 09/2021 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.260 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 4.8 м
Година 07/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
80.850 € PLN 349.000 PLN
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
162.200 € PLN 700.000 PLN
Длабочина на копање 7.3 м Радиус на копање 10.7 м
Година 2017 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
63.850 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 17241 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
багер со долга стрела Komatsu PC 210 LC8
1
Контактирајте го продавачот
52.840 € HUF 20.500.000 HUF
Година 03/2007 Километража 21000 м/ч Сила
Унгарија, Várdomb
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.350 €
Длабочина на копање 6.67 м Длабочина на копање 6670 мм
Година 2017 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Длабочина на копање 2.7 м
Година 1999 Километража 12000 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 7539 м/ч Сила
Холандија, Alblasserdam
Контактирајте го продавачот
52.600 US$ EUR ≈ 48.660 €
Длабочина на копање 6.68 м Длабочина на копање 6680 мм Радиус на копање 9.94 м Капацитет на хидраулична пумпа 220 бар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Година 2023 Километража 9 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
101.500 €
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
101.500 €
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Година 2006 Километража 14438 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 8600 м/ч Сила
Германија, Aiterhofen
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.900 €
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 7950 м/ч Сила
Франција, Béthune
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се