Филтри -

Багери гасеничари CAT

Резултати од пребарување: 970 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

970 огласа: Багери гасеничари CAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 131.400 €
Година 2020 Километража 7000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година Километража 11800 м/ч Сила
Холандија, Wommels
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
86.900 €
Година Километража 9199 м/ч Сила
Холандија, Ritthem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwegein
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2018 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.800 US$ EUR ≈ 45.810 €
Длабочина на копање 8.21 м Радиус на копање 11.76 м Висина за истовар 7.51 м
Година 2020 Километража 1023 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 9840 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м
Година 04/2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20930 кг Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 9840 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м
Година 04/2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
146.000 €
Година 2019 Километража 5453 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 3828 м/ч Сила
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Носивост 12000 кг Длабочина на копање 5840 м Радиус на копање 8430 м Висина за истовар 8580 м
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Еквадор, Guayaquil
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.430 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 2 м Длабочина на копање 2300 мм
Година 01/2022 Километража 200 м/ч Сила
Перу
Контактирајте го продавачот
55.730 € SEK 650.000 SEK
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Värmland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.280 €
Носивост 33750 кг Длабочина на копање 7390 м Радиус на копање 10920 м Висина за истовар 10240 м
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Танзанија, DSM
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2021 Километража 2373 м/ч Сила
Франција, Aix-en-Provence
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 6815 м/ч Сила
Франција, Moissy
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Длабочина на копање 9.27 м Висина за истовар 7.54 м
Година 2002 Километража Сила
Романија, Câmpia Turzii
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 05/2021 Километража 2450 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 07/2019 Километража 2450 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 07/2019 Километража 3510 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 07/2021 Километража 3250 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 07/2020 Километража 2650 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.33 м Длабочина на копање 6330 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 07/2022 Километража 3250 м/ч Сила
Јужна Африка, Johannesburg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 970 огласа
Прикажи
Претплати се