Филтри -

Багери гасеничари Case

Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

205 огласа: Багери гасеничари Case

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 966 м/ч Сила
Германија, Goch
багер гасеничар Case 980 за делови багер гасеничар Case 980 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 6000 м/ч Сила
Португалија, PÓVOA DE SANTARÉM
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Case CX210D
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.600 €
Година 2008 Километража 15125 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 1998 Километража 15438 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2002 Километража 11601 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.600 €
Година 2000 Километража 8723 м/ч Сила
Холандија, Harderwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.61 м Радиус на копање 8.77 м Висина за истовар 9.1 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 11412 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
аукција 3.418 € DKK 25.500 DKK
Година 2001 Километража 10787 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.79 м Длабочина на копање 3790 мм Радиус на копање 6.23 м Висина за истовар 4.15 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
аукција 181,50 € SEK 2.100 SEK
Година 2012 Километража 12997 м/ч Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 8500 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.6 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.9 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.34 м Радиус на копање 11.17 м Висина за истовар 7.23 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
нови багер гасеничар Case CX 130 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.54 м Радиус на копање 8.31 м Висина за истовар 6.39 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
нови багер гасеничар Case CX 370 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 8.14 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.62 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.72 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2014 Километража 15393 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 14582 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Претплати се