Филтри -

Одење багери

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Одење багери

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 5229 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 8000 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
74.100 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 6692 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
одење багер Kaiser S2-4 одење багер Kaiser S2-4 одење багер Kaiser S2-4
3
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 5934 м/ч Сила
Словачка, Jalšové
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 7038 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 1987 Километража 15600 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 8450 м/ч Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 8950 м/ч Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.640 €
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 1990 Километража Сила
Италија, Rome
одење багер KAMO 3XT100 одење багер KAMO 3XT100 одење багер KAMO 3XT100
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 1988 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 7290 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
153.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 4539 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Суспензија хидраулично Длабочина на копање 6.85 м Длабочина на копање 6850 мм Радиус на копање 9.91 м Висина за истовар 6.87 м
Година 04/2011 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 6312 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 10825 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 1404 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 403 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 2000 Километража 8872 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи