Филтри -

Багери-натоварувачи Caterpillar

Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

286 огласа: Багери-натоварувачи Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
453,80 € COP 2.000.000 COP
Година 2020 Километража Сила
Колумбија, Manizales
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Носивост 11000 кг
Година 03/2022 Километража 600 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Година 04/2018 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Година 05/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 9639 м/ч Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2330 м Радиус на копање 3578 м Корпа за багер 0.5 м³
Година 02/2015 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.370 €
Носивост 12000 кг Длабочина на копање 3160 м Длабочина на копање 4312 мм Радиус на копање 3128 м Висина за истовар 2198 м Брзина 78 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 98 бар Лопата за товарач 5 м³ Корпа за багер 1 м³
Година 02/2021 Километража 28 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер-натоварувач Caterpillar 444
1
Контактирајте го продавачот
89.600 €
Година 2020 Километража 200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 28.930 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.51 м Радиус на копање 4.37 м Висина за истовар 4.16 м Брзина 36 км/ч Лопата за товарач 3.1 м³ Корпа за багер 0.96 м³
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
35.600 US$ EUR ≈ 32.690 €
Носивост 2600 кг Длабочина на копање 5.51 м Длабочина на копање 5510 мм Радиус на копање 4.37 м Висина за истовар 4.16 м Брзина 36 км/ч Лопата за товарач 3.1 м³ Корпа за багер 0.96 м³
Година 2022 Километража 301 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
багер-натоварувач Caterpillar 420F 430F 416E багер-натоварувач Caterpillar 420F 430F 416E багер-натоварувач Caterpillar 420F 430F 416E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 3360 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2009 Километража 974 м/ч Сила
Ирска, Portlaoise
Контактирајте го продавачот
19.190 € HUF 7.500.000 HUF
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.380 €
Носивост 2800 кг Длабочина на копање 4.1 м Длабочина на копање 4100 мм Радиус на копање 6.2 м Висина за истовар 2.8 м Брзина 30 км/ч Лопата за товарач 1.3 м³ Корпа за багер 0.35 м³
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2024 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
26.800 US$ EUR ≈ 24.610 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2330 м Радиус на копање 3578 м Корпа за багер 0.3 м³
Година 03/2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.380 €
Година 03/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 1700 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 9200 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи