Филтри -

Багери гасеничари XCMG

Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

106 огласа: Багери гасеничари XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6680 мм
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.270 €
Длабочина на копање 3.83 м Длабочина на копање 3830 мм Радиус на копање 6.13 м
Година 2023 Километража 320 м/ч Сила
Кина
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Длабочина на копање 4.05 м Длабочина на копање 4050 мм Радиус на копање 6.26 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Hefei
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 3.06 м Длабочина на копање 3060 мм Радиус на копање 5.3 м Висина за истовар 5 м
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
32.900 US$ EUR ≈ 30.890 €
Носивост 22500 кг Длабочина на копање 6.68 м Длабочина на копање 6680 мм Радиус на копање 9.62 м
Година 2018 Километража 1670 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 43.180 €
Носивост 37000 кг Длабочина на копање 6.92 м Длабочина на копање 6927 мм Радиус на копање 10.47 м Висина за истовар 6.94 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Година 04/2022 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 56.230 €
Носивост 2000 кг Длабочина на копање 6.46 м Длабочина на копање 6460 мм Радиус на копање 9.79 м Висина за истовар 9.68 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
212.000 US$ EUR ≈ 199.000 €
Носивост 89600 кг Длабочина на копање 7.25 м Радиус на копање 5.2 м Висина за истовар 8.07 м
Година 0/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.020 €
Носивост 30500 кг Длабочина на копање 7.2 м Радиус на копање 10.66 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
192.000 €
Носивост 89600 кг Длабочина на копање 7.25 м Радиус на копање 5.2 м Висина за истовар 8.07 м
Година 01/2018 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.610 €
Носивост 13200 кг Длабочина на копање 5.54 м Длабочина на копање 5546 мм Радиус на копање 8.3 м Висина за истовар 8.63 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
621.000 US$ EUR ≈ 583.000 €
Носивост 130000 кг Длабочина на копање 7.34 м Длабочина на копање 7340 мм Радиус на копање 14.09 м Висина за истовар 8.79 м
Година 2019 Километража 4900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Длабочина на копање 6.68 м Длабочина на копање 6680 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 6.78 м
Година Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
97.350 € BRL 530.000 R$
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
22.800 US$ EUR ≈ 21.400 €
Длабочина на копање 5.535 м Длабочина на копање 5535 мм Радиус на копање 8.303 м Висина за истовар 6.184 м
Година 2020 Километража 820 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 46.470 €
Длабочина на копање 6.928 м Длабочина на копање 6928 мм Радиус на копање 10.45 м Висина за истовар 10.12 м
Година 2021 Километража 780 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.890 €
Длабочина на копање 7.15 м Длабочина на копање 7015 мм Радиус на копање 6.244 м Висина за истовар 4.02 м
Година 2021 Километража 780 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Носивост 13000 кг Длабочина на копање 5.53 м Радиус на копање 8.29 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 67.590 €
Носивост 37000 кг Длабочина на копање 6.89 м Радиус на копање 10.72 м Висина за истовар 10.37 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.535 м Радиус на копање 8.304 м Висина за истовар 6.185 м
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 67.590 €
Носивост 37000 кг Длабочина на копање 6.89 м Радиус на копање 10.72 м Висина за истовар 10.37 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 58.210 €
Носивост 30500 кг Длабочина на копање 7.2 м Радиус на копање 10.66 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Претплати се