Филтри -

Багери на тркала Caterpillar

Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

314 огласа: Багери на тркала Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила
Полска, Tokarnia
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Носивост 19200 кг
Година 2009 Километража 16259 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, Tokarnia
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 25 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
81.290 € PLN 352.000 PLN
Длабочина на копање 3.41 м Брзина 35 км/ч
Година 2012 Километража 9392 м/ч Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
75.290 € PLN 326.000 PLN
Длабочина на копање 3.41 м Брзина 35 км/ч
Година 2012 Километража 12839 м/ч Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 1999 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.700 €
Длабочина на копање 6.2 м Радиус на копање 9.45 м Брзина 37 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 71.340 €
Носивост 17500 кг Длабочина на копање 5.78 м Радиус на копање 6.12 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
17.200 € HUF 6.800.000 HUF
Брзина 20 км/ч
Година 03/1994 Километража 20161 м/ч Сила
Унгарија, Budakalász
Контактирајте го продавачот
49.650 € PLN 215.000 PLN
Година 2013 Километража 9569 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 01/1988 Километража 17092 м/ч Сила
Белгија, Tubize
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 9082 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се