Филтри -

Автодигалки, подвижни дигалки

Резултати од пребарување: 3562 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 3562 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TEREX AC40.2L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 55731 км Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.821 €
Година Километража Сила
Украина, Харьков
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка GROVE GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 55 кг
Година 2007 Километража 181000 км Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Носивост 9675 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 0.28 м
Година 01/2009 Километража 282271 км Сила 480 кс
Холандија, Marknesse
автодигалка TEREX RT 35.1 автодигалка TEREX RT 35.1 автодигалка TEREX RT 35.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35 кг
Година 2018 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2010 Километража 70109 км Сила 450 кс
Германија, Haltern am See
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 7120 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 756513 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8130 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-01 Километража 169000 км Сила 270 кс
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 75.880 €
Носивост 35000 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Liebherr Модел LTM 1035
Година 1993 Километража 50000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 1993-01-01 Километража Сила
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040-2.1 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т Противтежа 6500 кг
Година 2009 Километража 101585 км Сила 209 kW
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Grove Модел GMK 4080-1 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 51 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т Противтежа 18800 кг
Година 2014 Километража 146975 км Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 338002 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Носивост 70000 кг Марка на кран Grove Модел TM870E Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 19.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.925 т Брзина 75 км/ч Противтежа 9000 кг
Година 1989 Километража Сила 350 кс
Египет, Cairo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3562 огласа
Прикажи
Претплати се