Филтри -

Автодигалки 6x6

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 129 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на кран Bumar Модел DUT502 Висина на подигање 33 м
Година 1998 Километража 23000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Марка на кран Grove Модел TM 200C
Година 05/1981 Километража 159783 км Сила 260 кс
Полска, Miedzichowo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 5.871 € CZK 149.000 CZK
Година 08/1979 Километража 162366 км Сила 211 кс
Чехија, Řehlovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Суспензија хидраулично Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Брзина на подигање на товар 115 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 1999 Километража 160000 км Сила 279 кс
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
499.500 €
Носивост 55000 кг Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч Противтежа 12000 кг
Година 09/2018 Километража 18650 км Сила 367 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
535.500 € Без ДДВ
Носивост 55000 кг Евро Euro 3 Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч Противтежа 12000 кг
Година 09/2017 Километража 36350 км Сила 367 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Суспензија хидраулично Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м
Година 06/2004 Километража 76000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Суспензија хидраулично Модел Faun ATF 45-3 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м Противтежа 8500 кг
Година 2005 Километража 150000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел GMK 3050 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м Противтежа 10500 кг
Година 2000 Километража 128000 км Сила 367 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел AC 40 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 32 м
Година 04/2000 Километража 105000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
133.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC 55 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година Километража 139000 км Сила 300 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м
Година 06/2004 Километража 144000 км Сила 367 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Модел AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 04/2002 Километража 204000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м Противтежа 10500 кг
Година 06/2000 Километража 118000 км Сила 367 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
7.683 € CZK 195.000 CZK
Суспензија пружина/пружина
Година 1975 Километража Сила
Чехија, olomuc
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се