Филтри -

Автодигалки Scania

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

95 огласа: Автодигалки Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
127.500 €
Носивост 8700 кг Евро Euro 6
Година 2012 Километража 745000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
349.500 €
Носивост 3890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06-16 Километража 67000 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9080 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел HIAB 1055 EP-6 HIPRO
Година 2009 Километража 280883 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Носивост 19100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 574927 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 36 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 96909 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Носивост 12610 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 527166 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 13976 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 119 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11580 кг Евро Euro 6 Модел 510.7 + JIB J4 Висина на подигање 33.8 м
Година 2015-10-07 Километража 16330 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 156362 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13785 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 563981 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15230 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1399518 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 42 м
Година 04/1988 Километража 39000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Носивост 11640 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09-04 Километража 646086 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
299.880 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 129276 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13110 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1095152 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-05 Километража 597388 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел HMF 4020 Макара макара
Година 04/2013 Километража 509651 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
83.140 € PLN 360.000 PLN
Носивост 40000 кг
Година 2011 Километража 200000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 431909 км Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Носивост 17427 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06-30 Километража 894483 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Носивост 10775 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 362458 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 700000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10465 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел F 425 RA.2.25 E- Dynamic + JIB
Година 2017 Километража 196000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Носивост 12100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-15 Километража 227978 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се