Филтри -

Автодигалки, полуавтоматски

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Носивост 9675 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 0.28 м
Година 01/2009 Километража 282271 км Сила 480 кс
Холандија, Marknesse
автодигалка GOTTWALD AMK 56-42 автодигалка GOTTWALD AMK 56-42
2
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Носивост 50000 кг Суспензија хидраулично Модел AMK 56-42 Висина на подигање 43.6 м Дофаќач 9.5 м
Година 1989 Километража Сила
Египет, Cairo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Носивост 35000 кг Суспензија хидраулично Висина на подигање 37.9 м Дофаќач 7.5 м
Година 1989 Километража Сила 240 кс
Египет, Cairo
Контактирајте го продавачот
37.750 € Без ДДВ
Носивост 10800 кг Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 477309 км Сила 320 кс
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Висина на подигање 31 м Дофаќач 7.55 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 01/1989 Километража 150000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Носивост 14390 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07-27 Километража 907061 км Сила 379 кс
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Носивост 9540 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2004 Километража 446136 км Сила 455 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8534 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 497000 км Сила 500 кс
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
169.900 € HUF 60.350.000 HUF
Носивост 1700 кг Висина на подигање 42 м
Година 2001 Километража 98600 км Сила 367 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
53.970 € PLN 250.000 PLN
Носивост 30000 кг Суспензија пневматски/пневматски Висина на подигање 28.5 м Дофат на стрела 28.5 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т Противтежа 5600 кг
Година 1998 Километража 200000 км Сила 275 кс
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 12950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1992 Километража 614637 км Сила 330 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 4800 км Сила 411 кс
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-12-02 Километража 479650 км Сила 400 кс
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-19 Километража 464500 км Сила 379 кс
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Носивост 7200 кг Евро Euro 2
Година 01/2001 Километража 743115 км Сила 400 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се