Филтри -

Автодигалки 8x2

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Носивост 15240 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05-06 Километража 470660 км Сила 400 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 15820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-05-14 Километража 735200 км Сила 379 кс
Холандија, Schiedam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18640 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 8 м
Година 01/1995 Километража 599968 км Сила 364 кс
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
47.650 € Без ДДВ
Носивост 19470 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05-13 Километража 587747 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Висина на подигање 36.8 м
Година 01/2018 Километража 31639 км Сила 490 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 91000 км Сила 500 кс
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 15745 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06-04 Километража 325840 км Сила 479 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Висина на подигање 19.8 м
Година 01/2017 Километража 69360 км Сила 450 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
49.750 € Без ДДВ
Носивост 20380 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-23 Километража 639275 км Сила 360 кс
Холандија, Groot Ammers
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Носивост 12305 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05-08 Километража 597987 км Сила 408 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14525 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 120000 км Сила 551 кс
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
179.500 € Без ДДВ
Носивост 11700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-12-15 Километража 72115 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 14760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-29 Километража 231498 км Сила 320 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Носивост 25040 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 5 м
Година 01/2006 Километража 658424 км Сила 380 кс
Холандија, Zwaag
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Носивост 15210 кг Евро Euro 5
Година 2007-12-21 Километража 900499 км Сила 410 кс
Холандија, Gilze
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се