Филтри -

Автодигалки, AS-Tronic

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м
Година 06/2004 Километража 144000 км Сила 367 кс
Полска, Częstochowa
автодигалка LIEBHERR LTM1130-5.1
1
Контактирајте го продавачот
500.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 80000 км Сила
Латвија, RIGA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Марка на кран Liebherr Модел LTM 1130-5.1 Висина на подигање 60 м Брзина 85 км/ч Противтежа 42000 кг
Година 2010 Километража 242000 км Сила 400 kW
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Дофаќач 50 м Противтежа 14500 кг
Година 04/2010 Километража 90235 км Сила 270 kW
Германија, Kirchheim unter Teck
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година Километража 56000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
121.990 € Без ДДВ
Носивост 80000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Grove Модел GMK 4075 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 27 м Капацитет на крајот на стрелата 10.5 т Противтежа 16100 кг
Година 2002 Километража 57420 км Сила 422 кс
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Дофат на стрела 58 м Дофаќач 19 м Противтежа 44000 кг
Година 03/2008 Километража 86000 км Сила 503 кс
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
122.900 € Без ДДВ
Година 2003-01 Километража 241578 км Сила 367 кс
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Година 2006-03 Километража 170030 км Сила 367 кс
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
249.900 € Без ДДВ
Година 2008-06 Километража 103335 км Сила 367 кс
Германија, Regensburg
нови автодигалка TADANO ATF400G-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 400000 кг Висина на подигање 122 м Дофат на стрела 60 м
Година Километража Сила 653 кс
Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF 30-2L автодигалка TADANO ATF 30-2L автодигалка TADANO ATF 30-2L
3
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 75.880 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Tadano Модел ATF 30-2L Дофаќач 28.5 м
Година 2003 Километража 51000 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
189.000 US$ EUR ≈ 161.100 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Tadano Модел ATF 650XL Дофаќач 40 м
Година 2006 Километража 175000 км Сила
САД, Hanover
автодигалка TADANO ATF130G-5
1
Контактирајте го продавачот
550.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 18 м Противтежа 42000 кг
Година 2010 Километража 76049 км Сила 405 kW
Латвија, RIGA
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045/1 Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м Противтежа 7000 кг
Година 2004 Километража 72282 км Сила
Полска, Warszawa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се