Багер гасеничар Caterpillar 324DL

PDF
багер гасеничар Caterpillar 324DL
багер гасеничар Caterpillar 324DL
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 2
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 3
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 4
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 5
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 6
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 7
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 8
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 9
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 10
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 11
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 12
багер гасеничар Caterpillar 324DL слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
35.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  324DL
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2008
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  EW34864
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 323DL 32.500 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 330D 44.250 € Багер гасеничар 2008 Полска, Mogilno
Caterpillar 320D 44.000 € Багер гасеничар 2008 9500 м/ч Полска, Sochaczew
Caterpillar 324DL 41.950 € Багер гасеничар 2007 8890 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 321DLCR 34.000 € Багер гасеничар 2007 13174 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Caterpillar 308DCR 30.000 € Багер гасеничар 2011 7404 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski