Филтри -

Багери Caterpillar

Резултати од пребарување: 6876 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6876 огласа: Багери Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар Caterpillar 325 D LN багер гасеничар Caterpillar 325 D LN багер гасеничар Caterpillar 325 D LN
3
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Kumanovo
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.840 €
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 4 м Длабочина на копање 4000 мм Радиус на копање 6 м Висина за истовар 3.2 м Капацитет на хидраулична пумпа 80 бар
Година 2023 Километража 200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.300 US$ EUR ≈ 16.200 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 3800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.350 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7390 м Длабочина на копање 7 мм Радиус на копање 10.92 м Висина за истовар 7.2 м
Година 01/2018 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.920 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2330 м Радиус на копање 3578 м
Година 02/2014 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.330 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.39 м Длабочина на копање 7390 мм Радиус на копање 10.92 м Висина за истовар 7.2 м
Година 01/2020 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 6262 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.540 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.8 м Висина за истовар 9.8 м
Година 2018 Километража 550 м/ч Сила
Брегот на Слоновата Коска, Mandanou
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.350 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.59 м Длабочина на копање 5590 мм Радиус на копање 8.91 м Висина за истовар 10.04 м
Година 07/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.520 €
Косилка за трска
Година 07/2018 Километража 1300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.660 €
Багер гасеничар
Година 07/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.770 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.29 м Длабочина на копање 7290 мм Радиус на копање 10.72 м Висина за истовар 6.9 м
Година 03/2020 Километража 860 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.310 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 8.21 м Длабочина на копање 8210 мм Висина за истовар 10.73 м
Година 06/2018 Километража 1700 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.220 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.84 м Длабочина на копање 5840 мм Радиус на копање 8.43 м Висина за истовар 8.54 м
Година 11/2020 Километража 562 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.310 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 8.18 м Длабочина на копање 8180 мм Радиус на копање 6.5 м Висина за истовар 8.05 м
Година 04/2020 Километража 1426 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6789 м
Година 01/2022 Километража Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
749.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Висина за истовар 40 м
Година 2009 Километража 1400 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 9200 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2038 м/ч Сила
Франција, Châteauroux
Контактирајте го продавачот
55.950 €
Багер гасеничар
Година 01/1999 Километража 16388 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6876 огласа
Прикажи
Претплати се