Филтри -

Градежни машини Terex

Резултати од пребарување: 445 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

445 огласа: Градежни машини Terex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 1.05 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2022 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 98650 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Автодигалка
Година 2003 Километража 97000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
106.500 € PLN 460.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 112000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.260 € PLN 135.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
кула кран Terex CBR40H4 кула кран Terex CBR40H4 кула кран Terex CBR40H4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2008 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 3044 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.890 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 30.1 м Носивост 35000 кг
Година 2015 Километража 12651 м/ч Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
31.500 € PLN 136.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
8.843 € SEK 99.000 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
багер на тркала Terex 1805M багер на тркала Terex 1805M багер на тркала Terex 1805M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2004 Километража 6191 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2003 Километража 9253 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 13717 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 32 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
мини натоварувач Terex PT60
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 7658 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража 33500 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.230 €
Кула кран
Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 65 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 61.040 €
Кула кран
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража 980 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Брзина 20 км/ч
Година 2007 Километража 9813 м/ч Сила
Холандија, Breda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 445 огласа
Прикажи
Претплати се