Филтри -

Багери на тркала Terex

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

44 огласа: Багери на тркала Terex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 7299 м/ч Сила
Австрија, 2352 Gumpoldskirchen
Контактирајте го продавачот
55.770 € PLN 239.000 PLN
Година 2016 Километража 5600 м/ч Сила
Полска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.770 € SEK 125.000 SEK
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 2008 Километража 16536 м/ч Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2010 Километража 13870 м/ч Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
73.510 € PLN 315.000 PLN
Длабочина на копање 5 м Радиус на копање 7 м Брзина 38 км/ч
Година 12/2016 Километража 7280 м/ч Сила
Полска, Wadowice Górne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 10836 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
аукција 34.450 € SEK 400.000 SEK
Година 2011 Километража 5829 м/ч Сила
Шведска, Strömstad
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.000 €
Година 2017 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2008 Километража 9300 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер на тркала Terex TW 170 багер на тркала Terex TW 170
2
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2008 Километража 8000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
38.270 € PLN 164.000 PLN
Година 2011 Километража 8150 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Година 06/2009 Километража 16000 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
44.100 € PLN 189.000 PLN
Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 8.1 м
Година 2008 Километража 8220 м/ч Сила
Полска, Tarnów
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Година 2005 Километража Сила
Естонија, Põltsamaa
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2008 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 7600 м/ч Сила
Германија, Kleve
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 9100 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 8490 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
36.870 € PLN 158.000 PLN
Година 2005 Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
44.800 € PLN 192.000 PLN
Година 2011 Километража 12100 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 3320 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
55.770 € PLN 239.000 PLN
Година 07/2016 Километража 4400 м/ч Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи