Филтри -

Багери-натоварувачи Terex

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Багери-натоварувачи Terex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6 м Радиус на копање 7 м Висина за истовар 3.5 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.3 м³ Корпа за багер 0.5 м³
Година 09/2006 Километража 8693 м/ч Сила
Словачка, Lučenec
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 5979 м/ч Сила
Германија, Niederzier
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
51.600 €
Година 2013 Километража Сила
Словачка, Gbelce
Контактирајте го продавачот
31.710 € PLN 136.000 PLN
Година 2014 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 9539 м/ч Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година Километража 4150 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 4700 м/ч Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер 1.2 м³
Година 07/2004 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.891 US$ EUR ≈ 37.690 €
Длабочина на копање 4.46 м
Година 2016 Километража 29458 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
аукција 30.560 € DKK 228.000 DKK
Година 2014 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 5400 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Година 2007 Километража 7595 м/ч Сила
Белгија, Lummen
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Франција, Lyon
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Година 2008 Километража 12345 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
багер-натоварувач Terex 860 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер-натоварувач Terex 820 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 11965 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4079 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.500 €
Година 2011 Километража 14000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи