Филтри -

Кранови Terex

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

220 огласа: Кранови Terex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Грузија, Batum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Автодигалка
Носивост 200000 кг Дофаќач 67.8 м Капацитет на крајот на стрелата 12 т Брзина 85 км/ч
Година 03/2011 Километража 130667 км Сила
Шпанија, Madrid
автодигалка Terex PPM AC40/2L автодигалка Terex PPM AC40/2L
2
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 97130 км Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Дофат на стрела 40 м Дофаќач 17.6 м Капацитет на крајот на стрелата 32000 т
Година 2009 Километража 12067 км Сила
Германија, Mainburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2010 Километража 136000 км Сила
Германија, Mainburg
автодигалка Terex TC 40 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 37.4 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2008 Километража 127000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45 кг Модел RC45-1 Висина на подигање 37.4 м Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 0.5 т
Година 2011 Километража 3424 м/ч Сила
Австралија, Welshpool
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Автодигалка
Носивост 16700 кг Висина на подигање 67 м
Година 2006 Километража 118300 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 32000 кг
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 20000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 1.05 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2022 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30.00146 м Дофат на стрела 32.40024 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2007 Километража 11870 м/ч Сила
Грузија, Batumi
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2001 Километража 13319 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 20000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
154.800 €
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2011 Километража 14911 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 3622 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
219.800 €
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 5133 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 7941 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 6713 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 3424 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
174.800 €
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 7571 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 3700 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
92.800 €
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2011 Километража 12896 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2011 Километража 15831 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се