Филтри -

Кула кранови Terex

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Кула кранови Terex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
310.000 US$ EUR ≈ 285.800 €
Година 2013 Километража Сила
Азербејџан, Bakı
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Дофат на стрела 35.97 м
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Staphorst
кула кран Terex COMEDIL CBR 28H-2.5
1
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Носивост 2500 кг Висина на подигање 21.6 м Дофат на стрела 28 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Terex CTT  331 - 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 75 м Дофаќач 75 м Капацитет на крајот на стрелата 2.9 т
Година 2008 Километража Сила
Германија, Iffezheim
кула кран Terex CTT91
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 1.05 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2022 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
кула кран Terex CTT181 TS21 кула кран Terex CTT181 TS21
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
кула кран Terex CTT132 TS16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т
Година 2017 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
кула кран Terex CTT141 TS16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 2002 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
кула кран Terex CTT331 H20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Дофат на стрела 75 м Капацитет на крајот на стрелата 2.9 т
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
69.480 € PLN 298.000 PLN
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Terex COMEDIL CBR 27
1
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2000 кг Висина на подигање 16.5 м Дофат на стрела 27 м
Година 1995 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Terex CBR 28 Plus кула кран Terex CBR 28 Plus кула кран Terex CBR 28 Plus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Дофат на стрела 21.6 м Противтежа 11280 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Lörrach
кула кран Terex CSE 32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4400 кг Дофат на стрела 24.5 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Lörrach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Дофат на стрела 21.6 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Lörrach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Австрија, Lanzendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Австрија, Lanzendorf
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 40.8 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2007 Километража Сила
Германија, Trier
аукција 35.000 €
Висина на подигање 21.3 м Капацитет на крајот на стрелата 8 т
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Veghel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
кула кран Terex CBR40H4 кула кран Terex CBR40H4 кула кран Terex CBR40H4
3
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 142.900 €
Носивост 6000 кг Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.65 т Брзина на подигање на товар 30 м/мин
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 40.8 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 32 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Correggio
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи