Филтри -

Градежни машини Hino

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Градежни машини Hino

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Камион-мешалка
Година 05/2018 Километража 30000 км Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 221464 км Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2012 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
445.000 US$ EUR ≈ 417.800 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража 559000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.450 US$ EUR ≈ 6.994 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2012-03 Километража 89000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
6.450 US$ EUR ≈ 6.055 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011-05 Километража 31000 км Сила
Јапонија
возило со дигалка со корпа Hino DUTRO возило со дигалка со корпа Hino DUTRO
2
Контактирајте го продавачот
6.760 US$ EUR ≈ 6.346 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 150 кг
Година 2009-08 Километража 43000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
6.950 US$ EUR ≈ 6.525 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 32000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.440 US$ EUR ≈ 7.923 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2005-10 Километража 37000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.690 US$ EUR ≈ 7.219 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 51000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.310 US$ EUR ≈ 7.801 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2008-08 Километража 35000 км Сила
Јапонија
камион-мешалка Zoomlion  на шасија Hino 700 камион-мешалка Zoomlion  на шасија Hino 700 камион-мешалка Zoomlion  на шасија Hino 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 06/2014 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1988 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2011 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
70.600 US$ EUR ≈ 66.280 €
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
возило со дигалка со корпа Hino GT1J 500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел 140RKT
Година 2006 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 13.050 €
Мешалка за бетон
Година 2015 Километража 3225 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
96.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража 5292 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
4.340 US$ EUR ≈ 4.074 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг
Година 2006-03 Километража 189000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 1 км Сила
Јапонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се