Филтри -

Камиони-мешалки Hino

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони-мешалки Hino

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Зафатнина 8 м³ Модел на мешалка за бетон HINO700
Година 05/2018 Километража 30000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Зафатнина 8 м³ Модел на мешалка за бетон HINO700
Година 05/2018 Километража 30000 км Сила
Хонг Конг
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-мешалка Zoomlion  на шасија Hino 700 камион-мешалка Zoomlion  на шасија Hino 700 камион-мешалка Zoomlion  на шасија Hino 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 06/2014 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³
Година 02/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-мешалка Hino 700 камион-мешалка Hino 700 камион-мешалка Hino 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.770 €
Зафатнина 10 м³
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 9.8 м³
Година 2009 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.940 €
Зафатнина 8.7 м³
Година 2007 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 149000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.410 €
Зафатнина 10 м³
Година 2015 Километража 3225 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.660 €
Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Резервоар за вода 300 л
Година 03/2016 Километража 3200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.320 €
Година 04/2018 Километража Сила
Кина
камион-мешалка Hino 700 камион-мешалка Hino 700 камион-мешалка Hino 700
3
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Суспензија хидраулично
Година 09/2018 Километража 30000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се