Филтри -

Опреми за бетонски работи Hino

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Опреми за бетонски работи Hino

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.140 US$ EUR ≈ 13.030 €
Камион-мешалка
Носивост 9850 кг
Година 2011-08 Километража 170000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.260 €
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража Сила
Јапонија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Суспензија хидраулично
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
5.620 US$ EUR ≈ 5.181 €
Камион-мешалка
Носивост 3880 кг
Година 1993-09 Километража 108000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.310 US$ EUR ≈ 4.895 €
Камион-мешалка
Носивост 4000 кг
Година 1994-09 Километража 183000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.040 €
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
57.500 US$ EUR ≈ 53.010 €
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 718000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.550 US$ EUR ≈ 7.882 €
Камион-мешалка
Носивост 3870 кг
Година 2009-06 Километража 203000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 06/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³
Година 02/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Hino  700 пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Hino  700 пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Hino  700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 04/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister M49   на шасија Hino 700 пумпа за бетон Putzmeister M49   на шасија Hino 700 пумпа за бетон Putzmeister M49   на шасија Hino 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 05/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-мешалка Hino 700 камион-мешалка Hino 700 камион-мешалка Hino 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 12/2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.260 €
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2012 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
70.600 US$ EUR ≈ 65.080 €
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
445.000 US$ EUR ≈ 410.200 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража 559000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи