Филтри -

Градежни машини Ditch-Witch

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

81 огласа: Градежни машини Ditch-Witch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
нови машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Bohrgestangen Ditch Witch JT25, JT30
1
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2022 Километража Сила
Германија, Goldenstädt
машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch 7020
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Тренчер
Година 2006 Километража 3036 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Тренчер
Година 1992 Километража 2194 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
14.040 € PLN 65.000 PLN
Тренчер
Година 2017 Километража 354 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
69.140 € PLN 320.000 PLN
Тренчер
Година 2007 Километража 722 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1997 Километража 4831 м/ч Сила
Хрватска, Desinić
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2006 Километража 1349 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 2670 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2012 Километража 1436 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража 2615 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 25.000 PLN
Тренчер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
19.880 € PLN 92.000 PLN
Тренчер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
21.999 €
Тренчер
Година 2012 Километража 154 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
21.999 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2012 Километража 154 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
4.730 € BGN 9.250 BGN
Тренчер
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
аукција 24.300 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2011 Километража 7100 м/ч Сила
Литванија, Utena
машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Subsite Rekon машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Subsite Rekon
2
Контактирајте го продавачот
7.995 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 11/2016 Километража 1179 м/ч Сила
Србија, Топола
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2010 Километража Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 658 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1994 Километража 1230 м/ч Сила
Германија, Rosbach
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 3650 м/ч Сила
Кина, Shanghai
тренчер Ditch-Witch RT24 тренчер Ditch-Witch RT24 тренчер Ditch-Witch RT24
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2010 Километража 228 м/ч Сила
Франција, Ablis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се