Филтри -

Тренчер Ditch-Witch

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Тренчер Ditch-Witch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.607 €
Година 2011 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
15.150 € PLN 65.000 PLN
Година 2017 Километража 354 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1485 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 90 м Длабочина на копање 900 мм Ширина на стаза 140 мм
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle/Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3279 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година Километража 2142 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 184 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1316 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
21.999 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 154 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
тренчер Ditch-Witch 1010 1020
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 1 м Ширина на стаза 100 мм
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 2414 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2013 Километража 143 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2002 Километража 1097 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2016 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 1 м
Година 2013 Километража 246 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 147 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 1.3 м Длабочина на копање 1300 мм
Година 2014 Километража 605 м/ч Сила
Германија, Lingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 97 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Длабочина на копање 1 м
Година 1993 Километража 3723 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.270 €
Година 2018 Километража 559 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 48.030 €
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2087 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
тренчер Ditch-Witch RT95 тренчер Ditch-Witch RT95
2
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 1.5 м
Година Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Drobeta-Turnu Severin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи