Филтри -

Багери Ditch-Witch

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Багери Ditch-Witch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 484 € SEK 5.600 SEK
Тренчер
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Тренчер
Длабочина на копање 1 м
Година 1993 Километража 3723 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Тренчер
Година 2018 Километража 559 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Тренчер
Длабочина на копање 35 м
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 49.290 €
Тренчер
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Тренчер
Длабочина на копање 1.3 м Длабочина на копање 1300 мм
Година 2014 Километража 605 м/ч Сила
Германија, Lingen
Контактирајте го продавачот
21.999 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2012 Километража 154 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
тренчер Ditch-Witch 1010 1020
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Тренчер
Длабочина на копање 1 м
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2006 Километража 2087 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тренчер
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тренчер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража 820 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2009 Километража 97 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.868 € PLN 25.000 PLN
Тренчер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2014 Километража 2426 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Тренчер
Длабочина на копање 1.15 м
Година 2005 Километража 1750 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Длабочина на копање 1.2 м
Година 2011 Километража 1957 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2006 Километража 147 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
тренчер Ditch-Witch R30 тренчер Ditch-Witch R30 тренчер Ditch-Witch R30
3
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.816 €
Тренчер
Година 1985 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Тренчер
Година 2006 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Тренчер
Година 2006 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2017 Километража 1485 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
тренчер Ditch-Witch DITCH WITCH 8020T тренчер Ditch-Witch DITCH WITCH 8020T тренчер Ditch-Witch DITCH WITCH 8020T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се