Филтри -

Машини за хоризонтално дупчење Ditch-Witch

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за хоризонтално дупчење Ditch-Witch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 5364 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 7100 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Subsite Rekon машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Subsite Rekon
2
Контактирајте го продавачот
7.995 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2011 Километража 3275 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
105.600 € PLN 450.000 PLN
Година 2009 Километража 5543 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2000 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
нови машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Bohrgestangen Ditch Witch JT25, JT30
1
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Германија, Goldenstädt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1599 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.555 €
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
120 €
Година 01/2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
550 €
Година 05/2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
31.900 US$ EUR ≈ 29.950 €
Година 2015 Километража 3300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 6152 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch 7020
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 3650 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.720 € CZK 525.000 CZK
Година 1998 Километража 7000 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 2429 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се