Филтри -

Мини багери JCB

Резултати од пребарување: 509 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

509 огласа: Мини багери JCB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година 2018 Километража 4526 м/ч Сила
Финска, Nivala
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2019 Километража 3925 м/ч Сила
Германија, De-49456 Bakum
мини багер JCB 16C-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 843 м/ч Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
мини багер JCB 16C-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
мини багер JCB 16C-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 815 м/ч Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
мини багер JCB 16C-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
мини багер JCB 16C-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 769 м/ч Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
мини багер JCB 85Z-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција 34.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 4293 м/ч Сила
Франција
мини багер JCB 85Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 4175 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
аукција 8,59 € SEK 100 SEK
Година 2018 Километража 3812 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 2.57 м Радиус на копање 3981 м Висина за истовар 2.63 м
Година 05/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 1242 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.85 м Радиус на копање 6.14 м Висина за истовар 4.45 м
Година 11/2020 Километража 760 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 3.19 м Радиус на копање 5.03 м Висина за истовар 3.37 м
Година 08/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.42 м Радиус на копање 3.98 м Висина за истовар 2.63 м
Година 11/2020 Километража 63 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.05 м Радиус на копање 4.66 м Висина за истовар 3.22 м
Година 04/2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
22.660 € PLN 98.000 PLN
Длабочина на копање 2.58 м
Година 2017 Километража 3237 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
38.840 € PLN 168.000 PLN
Длабочина на копање 3.6 м
Година 2015 Километража 3214 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 4100 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
18.570 € CZK 469.000 CZK
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 509 огласа
Прикажи
Претплати се